Rasa Bugavičute-Pēce ir latviešu dramaturģe, rakstniece, kuras oriģināllugas, dramatizējumi un libreti iestudēti lielākajos Latvijas valsts un nevalstiskajos teātros, kā arī ārpus Latvijas robežām - Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un Izraēlā. Rakstījusi scenārijus arī kino filmām, televīzijas seriāliem, radio iestudējumam, koncertiem un lieluzvedumiem. Autore divām grāmatām. No 2015.gada ir Liepājas teātra štata dramaturģe. No 2011.gada dramaturģijas pamatu pasniedzēja Liepājas Universitātē. Vairāku vietēju un starptautisku dramaturģijas darbnīcu un lugu konkursu, kā arī lasījumu dalībniece, organizētāja un pasniedzēja.

  • 2021.gadā uzsāktas profesionālās Doktorantūras studijas Mākslās Latvijas Kultūras akadēmijā (Audiovizuālās mākslas, teātra un laikmetīgās dejas apakšprogrammā)
  • 2013.gadā iegūts Humanitāro zinātņu Maģsitra grāds Mākslās Latvijas Kultūras akadēmijā (Kultūras menedžmenta apakšprogrammā)
  • 2013.gadā iegūts Humanitāro zinātņu akadēmiskais Maģistra grāds Mākslās Liepājas Universitātē (Rakstniecības studiju apakšprogrammā)
  • 2011.gadā iegūts Humanitāro zinātņu Bakalaura grāds Mākslās Latvijas Kultūras akadēmijā (Teātra, kino un TV dramaturģijas apakšprogrammā 

Sieva, mamma, meita, mazmeita, draugs ❤️